close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود رایگان پروژه مالی حقوق و دستمزد
loading...

دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری

پروژه مالی حقوق و دستمزد ، پایان نامه و پروژه مالی حسابداری لیست حقوق و دستمزد شرکت و ادارات دولتی به صورت کاملا اماده ارایه به اساتید ، فایل های رایگان حسابداری فایل اکسل حقوق و دستمزد رشته حسابداری

چکیده پروژه مالی تجزیه و تحلیل لیست حقوق و دستمزد بانک

کار را می توان این طور توصیف کرد، کوشش جسمی  یا فکری که در ساخت محصولات این ارائه خدمات صرف می شود. دستمزد تولیدی مبلغی است که در مقابل کار انجام شده تولیدی در یک موسسه معین یا برای کار معین پرداخت یا تعهد می شود. هزینه دستمزد را می توان به هزینه های مستقیم وغیر مستقیم تفکیک کرد. دستمزد بر اساس سیستم های گوناگون پرداخت می شود این سیستم ها اساسا مبتنی بر انجام کار یا بازده تولید یا تلفیقی از نیرو است . برخی از شرکت ها به منظور افزایش بهره وری ، حداقل کردن هزینه ها و بهبود کنترل هزینه ها از طرح های تشویقی و دستمزد استفاده می کنند. جمع حقوق و دستمزدی که در شرکت ها وموسسات تحمیل می شود شامل عواملی علاوه بر هر ناخالصی دستمزد عادی است. این عوامل اضافی را که هزینه های مرتبط به دستمزد و یا هزینه های جانبی دستمزد نیز می نامند. شامل هزینه پاداش کارکنان، دستمزد ایام مرخصی، مزایای پایان خدمت، فوق العاده اضافه کاری، کسورات، فوق العاده نوبت کاری و سهم کارفرما بابت بیمه های اجتماعی و نظایر  آن است. حسابدای هزینههای دستمزد اساساً با ۳ فعالیت ذیل سرو کار دارد

اهمیت و ضرورت تحقیق:

این تحقیق به این دلیل حائز اهمیت است که ما را به عنوان یک پژوهشگر به دنبال فرمولها و یک سری کارهای  فکری و پژوهشی برای رسیدن به هدف می‌فرستد، تا با تجزیه و تحلیل دادهای مربوط به حقوق و دستمزد پس از محاسبه نسبت‌های آماری نقاط  قوت و ضعف بانک را شناسایی کرده وجهت رفع  نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت پیشنهادهای لازم ارائه گردد.

روش یا روش های انجام تحقیق پروژه مالی شاخص های آماری حقوق ودستمزد

در این تحقیق از روش تجربی حقیقی استفاده شده است که مفوم آن در زیر توضیح داده شده است .

در روش تجربی محقق به منظور کشف روابط علت و معلولی ، یک یا چند گروه را به عنوان گروه تجربه انتخاب می کند و نتایج را با یک یا چند گرو ه دیگذ مقلیسه می کند . و روش دیگری که از آن به عنوان روش جمع آوری اطلاعات استفاده کرد روش کتابخانه ای است ، که در این روش با مطالعه بر روی اطلاعاتی که از اداره مربوطه جمع آوری کردم و با استفاده از مطا لعه بر روی برخی از کتاب ها  شروع به نوشتن تحقیق نمودم .

 

 

اهمیت و ارزش موضوع پروژه مالی شاخص های آماری حقوق ودستمزد

برای آنکه دید وسیع نسبت به آنچه قصد انجام را داریم پیدا کنیم ، بایستی به تحقیق و مطالعه دست بزنیم . همیشه مطالعه درباره آنچه می خواهیم انجام بدهیم با عث روشن تر شدن  موضوع می شود ، و همین مطالعات است که به ما آگاهی وداده های با ارزشی ارائه می دهد .

تحقیق مفید و ارزشمند بالطبع نتایج عالی و سود مندی در پی خواهد داشت و اهمیت و ارزش آن زمانی خواهد بود که گره از کار باز گشاید و علــمی و واقع گرایانه باشد و منجر به سود آوری و بهره وری گردد .

 

 

خلاصه ای از سایر فصل ها پروژه مالی شاخص های آماری حقوق ودستمزد

فصل دوم به ادبیات تحقیق پرداخته است که ادبیات تحقیق فصلی است حاوی چکیده ای از مطالعه عمیق و وسیع از آنچه که درباره موضوع تحقیق می باشد . به طورکلی این فصل مشتمل براطلاعات مهم و مربوط به تحقیق می باشد که خواننده را با مطالعات ، تحقیقات و نوشته های دیگر در این زمینه آشنا  می کند و ابعاد جدیدی برای گسترش مطالعات و تحقیقات بعدی فراهم می سازد .

فصل سوم به روش تحقیق پرداخته است که در این فصل محقق به توضیح و توجیه روش تحقیقی خود که برای این مطالعه وتحقیق ویژه با توجه به انواع مخطلف روش های تحقیقی وبا درنظر گرفتن هدف تحقیق خود مناسب دانسته است می پردازد .

چکیده پروژه مالی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم:

این تحقیق به بررسی شرکت زمزم خواهد پرداخت و در آن توضیحاتی درباره تاریخچه این شرکت و چگونگی تشکیل این  شرکت و بررسی لیست حقوق و دستمزد و توضیحاتی کامل در مورد این شرکت خواهیم پرداخت در فصلهای بعد درباره هر یک از آنها توضیح داده خواهد شد..

این کارخانه در استان قزوین  ، شهرستان: بوئین زهرا، شهرک صنعتی آراسنج واقع گردیده است.  از آنجا که هدف اصولی و نهایی کارخانه زمزم عمدتاً حضور فعال ، قوی و مستمر در بازارهای جهانی تعیین گردیده است لذا ، در انتخاب ماشین آلات و تکنولوژی تولید سعی شد تا بهترین و کامل ترین و به روزترین تجهیزات ممکن انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد . اما به خوبی روشن است .

که در زمینه تولید محصولات با کیفیت بالا ، تنها ماشین آلات تعیین کننده نیست . بلکه کیفیت مواد اولیه و داشتن بخش مالی قوی است که نقش مهمتر ی نسبتت به ماشین آلات ایفا می نماید و نهایتا این دو پارامتر ، مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در به دست آوردن محصولی با کیفیت بالا و قابل عرضه در بازارهای جهانی می باشد که خوشبختانه با انتخاب استان قزوین به عنوان محل استقرار کارخانه ، این مهم نیز جامه عمل پوشید و در نتیجه ، کارخانه زمزم با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا و دسترسی مطلوب به بهترین مواد اولیه ممکن ، قابلیت تولیدی شایسته نام خود در بازارهای جهانی را کسب نموده است و نهایتاً در جهت هر چه کامل تر کردن زنجیره تولید ، بکارگیری نیروی متخصص و دقت زیاد در انتخاب مواد اولیه ورودی به کارخانه در دستور کار ما قرار گرفته است.

این کارخانه از سال ۷۶ تاسیس واز سال۷۷ با تولید نوشیدنی هایی مانند نوشابه,دلستر وآب معدنی شروع به کارنمودودرسال۸۰ توانست محصول خود را بسته بندی جدیدبه بازارهای خارجی عرضه نماید.

چکیده این پروژه مالی حسابداری :

هدف این پروژه بررسی سیستم حقوق دستمزد اداره برق استان …….. میباشد و منابع اطلاعاتی اداره برق از قسمت های مالی،اداری،اداری و حسابداری گرفته شده است و اطلاعات واقعی میباشد.در این پروژه به اهداف تحقیق وضرورت انجام تحقیق و تعاریف حقوق و دستمزد و سپس با انواع مزایا و کسورات در رابطه با حقوق و دستمزد و محاسبه حقوق و دستمزد اشاره می شود….

 

مقدمه این پروژه مالی حسابداری :

بسیاری از صاحب نظران، علوم اداری و مدیریت بر این باورند که نخستین و نهایی‌ترین هدف افراد از پذیرش شغل برخورداری مادی او به زبان رایج دریافت حقوق و دستمزد است.شمار فراوانی از اعتصاب های کارگری و حتی کارمندی، کم کاری ها، عدم انگیزش و نارضایتی های شغلی، موارد ترک خدمت و … که در همه جای جهان روی می دهد، زائیده بی توجهی به انگیزه های مادی و نابرابریهای پرداخت یا کمبود مقررات و روش های منظم، منطقی و منصفانه حقوق و دستمزد است. اگر از مردم بپرسید چرا کار می کنند اکثر آنها خواهند گفت: «به خاطر پول». این نیاز اساسی به پول حائز اهمیت است…

↓↓↓↓↓دسته بندی پروژه های مالی حسابداری↓↓↓↓↓

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابرسی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بانکداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حقوق و دستمزد

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بازاریابی و فروش

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بهای تمام شده

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابداری دولتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اکسل و اکسس

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بورس اوراق بهادار

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اقتصادی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم انبارداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات صورتهای مالی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات استانداردهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات مالیاتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات نرم افزارهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات دارایی ها +بدهی ها

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های سهامی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تعاونی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های صنعتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تضامنی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های بازرگانی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های خدماتی