close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود پروژه مالی و پایان نامه حسابداری با موضوع بانکداری
loading...

دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری

دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری با موضوع بانکداری ،موضوعات پایان نامه های حسابداری آموزش نوشتن پروژه مالی و پایان نامه حسابداری برای مقطع کارشناسی ارشد و کاردانی و کارشناسی برای دانشجویان حسابداری ر

چکیده پروژه مالی تجزیه و تحلیل لیست حقوق و دستمزد بانک

کار را می توان این طور توصیف کرد، کوشش جسمی  یا فکری که در ساخت محصولات این ارائه خدمات صرف می شود. دستمزد تولیدی مبلغی است که در مقابل کار انجام شده تولیدی در یک موسسه معین یا برای کار معین پرداخت یا تعهد می شود. هزینه دستمزد را می توان به هزینه های مستقیم وغیر مستقیم تفکیک کرد. دستمزد بر اساس سیستم های گوناگون پرداخت می شود این سیستم ها اساسا مبتنی بر انجام کار یا بازده تولید یا تلفیقی از نیرو است . برخی از شرکت ها به منظور افزایش بهره وری ، حداقل کردن هزینه ها و بهبود کنترل هزینه ها از طرح های تشویقی و دستمزد استفاده می کنند. جمع حقوق و دستمزدی که در شرکت ها وموسسات تحمیل می شود شامل عواملی علاوه بر هر ناخالصی دستمزد عادی است. این عوامل اضافی را که هزینه های مرتبط به دستمزد و یا هزینه های جانبی دستمزد نیز می نامند. شامل هزینه پاداش کارکنان، دستمزد ایام مرخصی، مزایای پایان خدمت، فوق العاده اضافه کاری، کسورات، فوق العاده نوبت کاری و سهم کارفرما بابت بیمه های اجتماعی و نظایر  آن است. حسابدای هزینههای دستمزد اساساً با ۳ فعالیت ذیل سرو کار دارد

اهمیت و ضرورت تحقیق:

این تحقیق به این دلیل حائز اهمیت است که ما را به عنوان یک پژوهشگر به دنبال فرمولها و یک سری کارهای  فکری و پژوهشی برای رسیدن به هدف می‌فرستد، تا با تجزیه و تحلیل دادهای مربوط به حقوق و دستمزد پس از محاسبه نسبت‌های آماری نقاط  قوت و ضعف بانک را شناسایی کرده وجهت رفع  نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت پیشنهادهای لازم ارائه گردد.

تعاریف متعددی درباره جرم پول شویی وجود دارد که کمابیش از نظر معنی قابل انطباق به نظر می رسد. هر چند جوهره تعریف پول شویی ناظر است به انجام عملیات برای پنهان نمودن سرچشمه غیر قانونی مال به نحوی که ظاهری قانونی به خود بگیرد.لیکن دو تعریف زیر به لحاظ آنکه فرآیند پول شویی را با اقتصاد غیر رسمی ارتباط داده است از اهمیت بسیار برخوردار است… برای مشاهده ودانلود پروژه مالی بررسی پولشویی و راه های مبارزه با آن به ادامه مطلب بروید .

 

۱- پول شویی فرآیندی است که مجرمین یا گروه های سازمان یافته با توسل به آن، ریشه و ماهیت مال حاصل از جرم را تغییر داده و آن را به حوزه اقتصاد رسمی وارد می سازند.

۲- پول شویی پلی است برای پر کردن فاصله و اتصال دنیای مجرمین با سایرین.

در این فرآیند از ابزارهای مالی و حسابداری و حقوقی به عنوان وسیله ای برای تغییر منشأ، ماهیت، شکل و مالکیت مال غیر قانونی استفاده می شود.

تعریف اخیر از این منظر مهم است که پول شویی را حلقه اتصال اقتصاد قانونی و رسمی با اقتصاد غیر رسمی و غیر قانونی می دانند.

 مقدمه پروژه مالی بررسی پولشویی و راه های مبارزه با آن

شاید اغراق نباشد که بگوییم از بدو خلقت انسان بر این کره خاکی، او همواره به دنبال کسب درآمد تملک و افزایش سرمایه های مادی بوده و شاید بتوان گفت که برای نیل به آن، در حالت کلی دو راه پیش رو داشته و دارد.

۱) از راههای مشروع و متناسب با قانون و هنجارهای آن جامعه

۲) از راههای نامشروع

انسان های زیاده خواه اغلب به جهت آسانتر بودن، پردرآمد بودن و سرعت بیشتر اعمال مجرمانه در کسب درآمد، از راه نامشروع وارد شده اند که همواره این گونه حرکات مشکلاتی را برای سایرین و از جمله، جامعه در برداشته است و همواره سعی بر این بود که با اتخاذ تدابیر لازم از این گونه جرایم که محل آسایش، رفاه امنیت و … در جامعه می گردد جلوگیری نماید…..

 

پیشینه بانکداری اسلامی پروژه مالی بانکداری اسلامی :

جوامع اولیه اسلامی، ابزارها و نهادهای مالی را با رعایت اصول شرعی به وجود آوردند و آنها را توسعه دادند. با قدرت گرفتن کشورهای اروپایی، کشورهای مسلمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت نفوذ غرب درآمدند و قواعد و هنجارهای اسلامی در زمینه مسائل اقتصادی به مدت چهارصدسال متروک ماند. از اوایل قرن بیستم و با نهادینه شدن بانک در نظام های اقتصادی، عده ای از دانشمندان مسلمان کوشیدند مشکل ربایی بودن بانک های سنتی را حل کنند. در میان اندیشمندان شیعه و سنی، از نخستین افرادی که در این باره به تحقیق پرداخته اند، می توان از شهید سیدمحمدباقر صدر، شهید بهشتی، شهید مطهری، قریشی، اقبال، محسن خان و عارف نامبرد. نخستین و قدیم ترین بانکی که براساس اصل حذف بهره تأسیس شد، بانک پس انداز مایت گامت مصر در اوایل دهه ۱۹۶۰ بود. پس از آن، بانک هایی به همین صورت در کویت، امارات، اردن، سودان، و پاکستان تأسیس شد.

 

اهداف بانکداری اسلامی پروژه مالی بانکداری اسلامی :

در بانک داری سنتی، مهم ترین اهداف عملیات بانکی را می توان مدیریت نظام پولی کشور، رونق مبادلات، تجهیز سپرده های مردم و تخصیص بهینه آنها در جهت های مناسب دانست. اهداف نظام بانکی در قانون بانک داری بدون ربا نیز چنین است……..

مقدمه پروژه مالی حسابداری پیدایش بانکداری

از همان زمانی که بشر غارنشینی را رها کرد و به زندگی اجتماعی روی آورده بانکداری با زندگی اقتصادی او در آمیخت . زندگی اجتماعی مستلزم مراودات و مناسبات اقتصادی و دادو ستد است و دادوستد بدون وجود نوعی بانکداری دشوارتر از آن است که در مرحله نخست بنظر می رسد خطرات ناشی از نقل و انتقال پول ، وصول مطالبات از مشتریان دور و نزدیک و سپردن وجوه نقد به جایی امن و مطمئن نخستین علل ایجاد بانک و بانکداری در جهان به شمار می آیند….

 


چکیده پروژه مالی حسابداری پیدایش بانکداری

نرخ ارز ، بین پول های کشورهای مختلف ارتباط برقرار کرده و مقایسه قیمت و هزینه های بین المللی را ممکن می سازد. در نتیجه نرخ ارز را می توان به معنای تعداد واحد های پول ملّی یک کشور دیگر لازم است ، تعریف نمود. به بیان دیگر قیمت پول یک کشور برحسب پول کشور دیگر ،نرخ ارز نامیده می شود . در چنین شرایطی واحد پول هر کشور می تواند برای تعیین قیمت پول کشور دیگر مورد استفاده قرار گیرد .

در حقیقت وسائلی که به منظور پرداخت های پولی بین المللی یا انتقالات مورد استفاده قرار می گیرد،نظیر سکه و اسکناس خارجی،سپرده ها در بانک های خارجی و دیگر مطالبات مالی کوتاه مدت و قابل پرداخت به پول خارجی ارز نامیده می شود….

↓↓↓↓↓دسته بندی پروژه های مالی حسابداری↓↓↓↓↓

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابرسی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بانکداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حقوق و دستمزد

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بازاریابی و فروش

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بهای تمام شده

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابداری دولتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اکسل و اکسس

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بورس اوراق بهادار

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اقتصادی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم انبارداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات صورتهای مالی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات استانداردهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات مالیاتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات نرم افزارهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات دارایی ها +بدهی ها

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های سهامی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تعاونی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های صنعتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تضامنی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های بازرگانی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های خدماتی