close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود پروژه مالی حسابداری با موضوعات اقتصادی
loading...

دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری

دانلود رایگان پروژه مالی حسابداری با موضوعات اقتصادی روش های اقتصادی و تورم و ورشکستگی اقتصادی موضوعات پایان نامه های اقتصادی رشته های مدیریت و حسابداری و اقتصاد کارشناسی و کاردانی و کارشناسی ارشد حسا

حداکثر سازی سود ، این شعاری است که بر مبنای آن پارادایمها ، تئوری ها و مدلهای گوناگونی در عرصه نظام دانش در حوزه مدیریت و حسابداری عنوان شده است. بر مبنای این پیش فرض عناصری مورد توجه و تمرکز اندیشمندان قرار می گرفت که سیستم روابط را فقط بر مبنای حداکثر سازی سود تنظیم می نمود .از سال ۱۹۵۰ با پیدایش تفکراتی نو مبنی بر خلق ارزش ،توجه و تمرکز بر پیاده سازی الگوهای ارزش در سازمان ،توسعه روز افزون شبکه کسب و کار ، افزایش رقابت و رشد ابزار های تکنولوژی ،مسیر مدیریت بنگاههای اقتصادی را به سمتی سوق می داد که دیگر ابزار های مدیریت گذشته توان مقابله با صنعت های در حال رشد و فضاهای جدید رقابتی را نداشت.برای دانلود پروژه مالی حسابداری به ادامه مطلب بروید .

 

سرمایه فکری اوین بار در سال ۱۹۶۲ توسط فریتز مچلاپ مطرح شد پس از آن در سال ۱۹۶۹ جان کنت گالبرایت اصطلاح سرمایه فکری را به کار برد در اوایل دهه ۱۹۸۰ ایده عمومی ارزش ناملموس (که اغلب ”سرقفلی“ نامیده می شد) را ایتامی مطرح کرد. در اواسط دهه ۱۹۸۰ انقلاب اطلاعات شکل گرفت و شکاف بین ارزش دفتری و ارزش بازار به طور چشمگیری برای بسیاری از شرکتها افزایش یافت. درهمین حین، کتابی پیرامون استخراج ارزش از نوآوری توسط آقای تیس انتشاریافت….

تعاریف متعددی درباره جرم پول شویی وجود دارد که کمابیش از نظر معنی قابل انطباق به نظر می رسد. هر چند جوهره تعریف پول شویی ناظر است به انجام عملیات برای پنهان نمودن سرچشمه غیر قانونی مال به نحوی که ظاهری قانونی به خود بگیرد.لیکن دو تعریف زیر به لحاظ آنکه فرآیند پول شویی را با اقتصاد غیر رسمی ارتباط داده است از اهمیت بسیار برخوردار است… برای مشاهده ودانلود پروژه مالی بررسی پولشویی و راه های مبارزه با آن به ادامه مطلب بروید .

 

۱- پول شویی فرآیندی است که مجرمین یا گروه های سازمان یافته با توسل به آن، ریشه و ماهیت مال حاصل از جرم را تغییر داده و آن را به حوزه اقتصاد رسمی وارد می سازند.

۲- پول شویی پلی است برای پر کردن فاصله و اتصال دنیای مجرمین با سایرین.

در این فرآیند از ابزارهای مالی و حسابداری و حقوقی به عنوان وسیله ای برای تغییر منشأ، ماهیت، شکل و مالکیت مال غیر قانونی استفاده می شود.

تعریف اخیر از این منظر مهم است که پول شویی را حلقه اتصال اقتصاد قانونی و رسمی با اقتصاد غیر رسمی و غیر قانونی می دانند.

 مقدمه پروژه مالی بررسی پولشویی و راه های مبارزه با آن

شاید اغراق نباشد که بگوییم از بدو خلقت انسان بر این کره خاکی، او همواره به دنبال کسب درآمد تملک و افزایش سرمایه های مادی بوده و شاید بتوان گفت که برای نیل به آن، در حالت کلی دو راه پیش رو داشته و دارد.

۱) از راههای مشروع و متناسب با قانون و هنجارهای آن جامعه

۲) از راههای نامشروع

انسان های زیاده خواه اغلب به جهت آسانتر بودن، پردرآمد بودن و سرعت بیشتر اعمال مجرمانه در کسب درآمد، از راه نامشروع وارد شده اند که همواره این گونه حرکات مشکلاتی را برای سایرین و از جمله، جامعه در برداشته است و همواره سعی بر این بود که با اتخاذ تدابیر لازم از این گونه جرایم که محل آسایش، رفاه امنیت و … در جامعه می گردد جلوگیری نماید…..

چکیده پروژه مالی هدفمندی یارانه ها

با توجه به ساختار اقتصادی جهان که همه ی کشور ها را به یکدیگر وابسته نموده است اگر بحران اقتصادی به وجود آید دامنه اثراتش همه کشورها را در بر می گیرد. در بحران های اقتصادی احتمالی پیش رو کشور هایی که از نظر زیر ساخت های اقتصادی بر پایه صحیح بنا نگردیده اند بیشتر تحت تأثیر آثار زیان بار آن قرار می گیرند. ایران از جمله کشور هایی است که فاصله ی طبقاتی بین پردرآمد ترین افراد و کم در آمد ترین آنان زیاد می باشد. در نتیجه مسوولان اقتصادی دولت تصمیم گرفته اند که یارانه های سوخت، آب، برق و گاز را در جهت هدفمند کردن آنها حذف نموده و مبلغ معینی را مستقیما به خانوار ها پرداخت نماید تا بلکه مصرف خانوارها را کاهش داده و با حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه فاصله طبقاتی انان را با طبقات مرفه تا حد متناسبی کاهش دهند.

اهمیت و ضرورت تحقیق پروژه مالی هدفمندی یارانه ها

یارانه‌های انرژی، از نظر تولید درآمد و کمک به اقشار کم درآمد، مانند یارانه‌های کالاهای اساسی نمی‌باشند و به طور معمول، شامل مصرف‌کنندگانی می‌شوند که از امکانات بیشتر- مثلاً تعداد خودروی بیشتر- برخوردار هستند. البته گفتنی است که یارانه‌ها بخش انرژی تا حدودی به لحاظ کاهش هزینه حمل ونقل و کاهش قیمت تمام شده کالای داخلی، می‌توانند به طور غیرمستقیم، تا حدی به نفع اقشار کم درآمد هم باشند، اما سهم آنها نسبت به اقشار پر درآمد بسیار ناچیز خواهد بود. بنابراین هدفمند کردن یارانه‌ها- به ویژه در بخش انرژی- ضرورتی است که هر چه بیشتر به تعویق افتد، اجرای آن سخت‌تر و موانع پیش روی آن در زمان اجرا بیشتر خواهد شد.

هدفمندسازی یارانه‌ها، مزیت‌هایی دارند که با اجرای آن می‌توان به این مزیت‌ها دست یافت. از مهمترین مزایای هدفمندسازی یارانه‌های انرژی، ایجاد بستری مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری در بخش تولید انرژی می‌باشد. همچنین علاوه بر آن، کاهش میزان مصرف و ضریب شدت انرژی، از دیگر مزایای هدفمندسازی یارانه‌ها می‌باشد….

 

پیشینه بانکداری اسلامی پروژه مالی بانکداری اسلامی :

جوامع اولیه اسلامی، ابزارها و نهادهای مالی را با رعایت اصول شرعی به وجود آوردند و آنها را توسعه دادند. با قدرت گرفتن کشورهای اروپایی، کشورهای مسلمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت نفوذ غرب درآمدند و قواعد و هنجارهای اسلامی در زمینه مسائل اقتصادی به مدت چهارصدسال متروک ماند. از اوایل قرن بیستم و با نهادینه شدن بانک در نظام های اقتصادی، عده ای از دانشمندان مسلمان کوشیدند مشکل ربایی بودن بانک های سنتی را حل کنند. در میان اندیشمندان شیعه و سنی، از نخستین افرادی که در این باره به تحقیق پرداخته اند، می توان از شهید سیدمحمدباقر صدر، شهید بهشتی، شهید مطهری، قریشی، اقبال، محسن خان و عارف نامبرد. نخستین و قدیم ترین بانکی که براساس اصل حذف بهره تأسیس شد، بانک پس انداز مایت گامت مصر در اوایل دهه ۱۹۶۰ بود. پس از آن، بانک هایی به همین صورت در کویت، امارات، اردن، سودان، و پاکستان تأسیس شد.

 

اهداف بانکداری اسلامی پروژه مالی بانکداری اسلامی :

در بانک داری سنتی، مهم ترین اهداف عملیات بانکی را می توان مدیریت نظام پولی کشور، رونق مبادلات، تجهیز سپرده های مردم و تخصیص بهینه آنها در جهت های مناسب دانست. اهداف نظام بانکی در قانون بانک داری بدون ربا نیز چنین است……..

خصوصی سازی سیاسی اقتصادی در راستای ایجاد تعادل میان دولت و دیگر بخش های اقتصادی با هدف ایجاد شرایط رقابت کامل، افزایش کارآیی، افزایش سرمایه گذاری و بطور کلی برای نیل به اهداف مختلف اقتصادی می باشد. در یک دیدگاه کلی خصوصی سازی صنعت بیمه فرآیندی در جهت نیل به وضعیت تعادلی در فعالیت های بیمه ای بخش دولتی با ساز و کار بازار است. می توان ادعا نمود که سهم گسترده ای از فعالیت های بیمه ای در ایران در اختیار شرکت های با ساختار دولتی می باشد.برای دانلود پروژه مالی حسابداری به ادامه مطلب بروید .

 

چکیده پروژه مالی خصوصی سازی صنعت بیمه

در این تحقیق سعی شده است به این سؤالات پاسخ داده شود که در گذر از فضای دولتی حاکم بر صنعت بیمه کشور به سمت فضای رقابتی و به بیان دیگر گسترش خصوصی سازی و فراهم نمودن عنوان زمینه های آزادسازی در این صنعت، ترکیب دارایی ها و سرمایه گذاری های شرکت های بیمه ای، به چه نحو تغییر پیدا خواهد کرد. در این تحقیق فرض بر این است که آزادسازی و تسهیل مقررات به منظور حضور شرکتهای بیمه خصوصی فراهم می باشد و ما بدنبال تغییرات در ترکیب دارایی ها و سرمایه گذاری ها می باشیم.

در این پژوهش پس از بیان مفاهیم خصوصی سازی و اهداف آن، خلاصه ای از عملکرد شرکتهای بیمه دولتی ایران، البرز، آسیا و دانا را بررسی کردیم و همچنین به بررسی تجارت خصوصی سازی در کشورهای منتخب پرداختیم…..

تعداد صفحات : 2

↓↓↓↓↓دسته بندی پروژه های مالی حسابداری↓↓↓↓↓

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابرسی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بانکداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حقوق و دستمزد

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بازاریابی و فروش

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بهای تمام شده

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات حسابداری دولتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اکسل و اکسس

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات بورس اوراق بهادار

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات اقتصادی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات سیستم انبارداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات صورتهای مالی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات استانداردهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات مالیاتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات نرم افزارهای حسابداری

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات دارایی ها +بدهی ها

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های سهامی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تعاونی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های صنعتی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های تضامنی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های بازرگانی

 • پروژه مالی حسابداری با موضوعات شرکت های خدماتی